Publikacje BIAŁA MAGIA Publikacje

ZNACZENIE W ROZWIĄZYWANIU PROBLEMÓW

Od dawien dawna moce ciemności ścierały się z siłami dobra. Nawet człowiek posiada dwie natury, jedną, która jest dobra i drugą złą. W ezoterycznym świecie istnieją dwa główne odłamy magii. Rozróżniamy Czarną Magię, negatywną, sprzymierzoną z potęgą ciemności, mającą na celu zaszkodzić człowiekowi, w niektórych przypadkach nawet doprowadzić do jego śmierci. Jednak nie możemy umniejszać roli drugiej siły – Białej Magii i jej wpływu na człowieka. Przedstawia ona energię pozytywną, a jej celem jest ochrona człowieka przed klątwami czy też chorobami. Można ją też wykorzystać do zapewnienia sobie szczęścia i wszelkiej pomyślności. Niemniej oba rodzaje magii to rejony dostępne tylko dla wybranych. Tylko profesjonalista będzie w stanie pomóc nam i odprawić skuteczny rytuał lub wypowiedzieć odpowiednie zaklęcie. Eksperci w tej dziedzinie czyli Wróżki, Wróżbici mają odpowiednią, wewnętrzną energię, która w połączeniu z mocą rytuałów, zaklęć Białej Magii wpływa na rzeczywistość, zmieniając ją na dobre.

Osoba, która zajmuje się Białą Magią, by pomóc ludziom, przede wszystkim musi odznaczać się czystym, szczerym sercem oraz duchową dobrocią. Wtedy odprawiany rytuał lub wypowiadane zaklęcia nabierają ogromnej mocy, która może odmienić każdy aspekt życia osoby, w której intencji zostały one rozpoczęte. Chcąc wzmocnić siłę danego rytuału możemy użyć w tym celu odpowiedniego amuletu który ma moc odziaływania magicznego.

Najczęściej wykonywany jest Rytuał Oczyszczający, który ma za zadanie oczyścić nas ze wszystkich złych wpływów. Jeżeli człowiek odczuwa przygnębienie, apatię lub spotykają go ciągłe problemy i czuje, że szczęście go opuściło, bardzo możliwe, że rzucono na niego klątwę lub urok. Oznacza to, że życiowa energia jest zaburzona przez negatywne emocje skierowane w naszą stronę, takie jak nienawiść, zazdrość, żal. Rozwiązaniem staje się pomoc Białej Magii.

Na czym polega Rytuał Oczyszczający? Podczas obrzędu osoba zajmująca się Białą Magią najpierw zapala świecie, a potem przygotowuje kartkę z danymi oraz problemami osoby, której chce pomóc. W trakcie rytuału odrywa się kawałek tej kartki i wrzuca do płomienia świecy, aby spłonął i zabrał ze sobą całe zło. Czasem klątwa może dotyczyć całej rodziny, a nie tylko jednej osoby, dlatego na kartce można zapisać imiona lub daty urodzin innych osób, którym chce się pomóc. Oczyszczenie nastąpi w całej linii ostatecznie neutralizując klątwę. Warto podkreślić, że Biała Magia nie tylko chroni i oczyszcza, ale również pomaga wkroczyć na ścieżkę szczęścia, pomyślności i spełniania marzeń. Jako ludzie dążymy do szczęścia, miłości i życiowego spełnienia, a Biała Magia może nam w tym pomóc, na przykład przyciągnąć miłość, za co odpowiedzialny jest rytuał Miłosny. Rytuał Łączący pomoże rozwiać wszelkie sercowe wątpliwości względem partnera lub sprawi, że serce ukochanej osoby zabije dla nas z ogromną mocą. Potrzebujesz pomocy w kwestiach finansowych? Zawsze możesz skorzystać z Rytuału Powodzenia Finansowego. Natomiast jeżeli nie jesteś zadowolony z obecnej pracy lub jesteś w trakcie poszukiwań powinieneś skorzystać z Rytuału Nowej Pracy, dzięki któremu bez problemów zdobędziesz pracę swoich marzeń.

Dzięki rytuałom i zaklęciom Białej Magii możemy odzyskać spokój ducha i zapewnić dobrobyt sobie oraz swojej rodzinie. Warto zapewnić sobie ochronę przed złem, które czyha na nas na każdym kroku.