Publikacje NUMEROLOGIA Publikacje

CZYLI WSZYSTKO MA SWOJĄ LICZBĘ

Liczby określają całe nasze życie, mimo iż trudno to dostrzec. Tworzą unikalny język, dzięki któremu funkcjonujemy każdego dnia. Przypisaliśmy cyfrom symboliczne znaczenie. Na przykład trzynastka przynosi pecha, więc lepiej trzymać się od niej z daleka, ale liczba siedem potrafi zapewnić nam szczęście. Numerologia zajmuje się dociekaniem jaki wpływ na życie i charakter człowieka mają liczby, gdyż nic na tym świecie nie jest dziełem przypadku. Każde wydarzenie, sytuację, moment można poddać analizie numerologicznej. Na jej podstawie profesjonalista jest w stanie powiedzieć jakim odznaczany się charakterem, odkryć nasze talenty, skierować nas na właściwą zawodową czy życiową ścieżkę. Dzięki liczbom możesz dowiedzieć się jaka czeka Cię przyszłość.

Najważniejszą liczbą dla każdego człowieka jest jego indywidualna liczba życia, którą oblicza się dodając liczby z daty urodzenia. Cyfra, która powstaje w wyniku tego działania opisuje nasz charakter i motywy postępowania, którymi kierujemy się w życiu. Dowiedz się jaką liczbą jesteś, a dowiesz się kim jesteś.

W numerologii każda litera ma swoje odzwierciedlenie w postaci liczby. Analiza numerologiczna wykorzystuje liczby od 1 do 9 oraz niektóre kombinacje dwuliczbowe, tzw. liczby mistrzowskie. Każda cyfra posiada swoją wyjątkową wibrację, która je wyróżnia. Wibracja może być negatywna lub pozytywna. Zależy to od postawy każdego z nas. Człowiek winien dążyć do doskonałości. Każda wibracja daje człowiekowi możliwości do pozytywnego, pełnego rozwoju, ale wyłącznie od naszej postawy życiowej zależy jak je wykorzystamy. Krocząc przez życie ścieżką dobra, harmonii, miłości oraz rozwagi wprawiamy naszą liczbę w pozytywne wibracje, korzystamy z całego dobra jakie ofiaruje nam moc numerologii, czym przyciągamy do siebie dobre, pozytywne zdarzenia. Samodoskonalenie się jest drogą ku odkryciu magii liczb oraz niezwykłej siły, która drzemie w każdym z nas.

Numerologia często mylona jest z Cyfrologią, ale trzeba zaznaczyć, że to dwie oddzielne dziedziny. Cyfrologia twierdzi, iż przyszłość człowieka zapisana jest w dziewięciu układach cyfrowych bazujących na tzw. Logicznym Kwadracie Saturna i ukazuje dalekosiężne zdarzenia.

Analiza numerologiczna świetnie sprawdza się w kwestiach finansowych oraz zawodowych. Odkrywa przed nami możliwości awansu lub podwyżki. Ponadto może ujawnić nam czy rzeczywiście pasujemy do naszego partnera, pomoże dokonać odpowiedniego wyboru, da odpowiednie wskazówki, które pomogą zdobyć serce ukochanej osoby lub przekonać się jakie są jej prawdziwe uczucia.

Człowiek to niesamowita, skomplikowana istota, która od samego początku istnienia poszukuje prawdy o sobie oraz o Wszechświecie. Jednak aby poznać esencję egzystencji należy zwrócić uwagę na język liczb, który otacza nas co dzień. Numerologia daje nam możliwości, aby wkroczyć na właściwą drogę ku doskonałości, pełni szczęścia i spokoju, ponieważ każdy człowiek w głębi duszy pragnie osiągnąć harmonię i duchowe spełnienie.