Publikacje ZNAK ZODIAKU Publikacje

ZNACZENIE I CECHY CZŁOWIEKA

Każdy człowiek ma przypisany indywidualny znak zodiaku. Osoba, która zajmuje się tworzeniem horoskopów ustala położenie ciał niebieskich w momencie naszych narodzin i w ten sposób przyporządkowuje nam znak.

Istnieje dwanaście znaków zodiaku, które określają cechy charakteru każdego z nas, nasz temperament i życiowe predyspozycje. Dzięki temu możemy dostrzec pewne łączące nas podobieństwa, jednak trzeba zaznaczyć, że każdy człowiek to istota jedyna w swoim rodzaju. Profesjonalista, który zajmuje się horoskopami, może rozwinąć przed Tobą mapę przyszłych wydarzeń, które zaistnieją w Twoim życiu. Tym samym dowiesz się jak uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a nawet niebezpieczeństwa. Odkryjesz wskazówki, dzięki którym rozwiążesz wszelkie problemy, załagodzisz konflikty, zdobędziesz szczęście, miłość, pieniądze. W tej pracy scharakteryzowano cechy, którymi odznaczają się poszczególne znaki zodiaku.

Pierwszy astrologiczny znak zodiaku to Baran (21.03 – 20.04). Osoby spod tego znaku są niezwykle ambitne, mające silną potrzebę przywództwa. Ich zdolności kierownicze pomagają skierować wszystko na właściwe tory oraz rozwiązać każdą trudną sytuację. W pracy są poważne, ale niepozbawione entuzjazmu. Zawsze kierują się rozsądkiem, a powierzone im zadania realizują z godną podziwu konsekwencją.

Drugim znakiem jest Byk (20.04 – 22. 05), który odznacza się konsekwencją w działaniu, solidnym wykonywaniem powierzonych zadań, a także niezwykłym opanowaniem. Byki cenią spokój rodzinny oraz bezpieczeństwo materialne. Przejawiają uczuciową wrażliwość i wbrew pozorom wszelkie zmiany mogą być dla nich bolesne i trudne.

Bliźnięta (21.05 – 21.06) to trzeci astrologiczny znak zodiaku. Osoby spod tego znaku charakteryzują się dwoistością swej natury. To ludzie niezwykle błyskotliwi, inteligentni, odznaczający się przenikliwym umysłem. Ścierają się w nich dwa pierwiastki, dlatego mogą prezentować dwa odmienne punkty widzenia. Lubią zabawę, szaleństwa i towarzystwo.

Rak (22.06-22.07) jako kolejny, czwarty znak zodiaku, cechuje się spokojem ducha. Raki mogą być duszą towarzystwa, ale czasem potrafią zamknąć się w sobie, przejawiając skłonność do smutku, samotności, a nawet depresji. Wrażliwość Raków jest piękną zaletą, ale na dłuższą metę może utrudniać relacje z ludźmi.

Piątym znakiem zodiaku jest Lew (23.07-23.08), który bywa porywczy i ostry. Zdecydowanie zna poczucie własnej wartości i często przejmuje stery kontroli, wręcz dominując otoczenie. Trudno się dziwić, przecież to urodzony przywódca. Lwy są przedsiębiorcze, ambitne, wytrwale dążą do celów, wkładając w to całą swoją energię, mądrość oraz siły. Ich trudna natura często przysparza im problemów, szczególnie jeśli chodzi o sferę uczuciową.

Kolejny astrologiczny znak zodiaku to Panna (24.08 – 23.09) – pracowita, ambitna, pedantyczna. Zawsze dba o szczegóły i wykonuje wszystkie powierzone jej zadania. Ma bystry umysł i dąży do perfekcji w każdej kwestii. Nie brakuje jej dobrych pomysłów, a rzetelność i wrodzony perfekcjonizm imponują innym

Siódmym znakiem zodiaku jest Waga (23.09-23.10). Charakteryzuje się łagodnym charakterem, godnym podziwu poczuciem sprawiedliwości oraz dążnością do osiągnięcia duchowej i życiowej harmonii. Nie wydaje pochopnych opinii, ale jeżeli przedstawi światu swoje zdanie, to będzie bronić go do upadłego.

Skorpion (24.10 – 22.11), czyli ósmy znak, ma skomplikowaną lecz namiętną naturę. Skorpiony są pasjonującymi osobami, które skrywają w sobie wiele tajemnic. Jednak nie stronią od ludzi, a wręcz przeciwnie, lubią towarzystwo i dobrą zabawę. Potrafią być dumne, zawistne i mściwe, ale również kochające, opiekuńcze i niezwykle namiętne.

Dziewiąty astrologiczny znak zodiaku to Strzelec (23.11-21.12). Najważniejszymi wartościami dla niego są wolność i niezależność. Jest pozytywnie nastawiony do świata, ambitny, energiczny, a czasami nawet złośliwy. Jednakże nie zapomina o innych, zawsze służy pomocą i dobrą radą.

Koziorożec (22.12-20.01) – dziesiąty znak – przedstawia wyjątkową siłę woli, ale powinien bardziej otworzyć się na ludzi. Zazwyczaj pewny siebie, swoich celów, pracowity stwarza pozory chłodu i nieprzystępności, ale kryje w sobie wrażliwą, uczuciową naturę, którą powinien docenić. Wzór wszelkich cnót bez problemu zdobywa szacunek innych.

Wodnik (21.01-19.02) jest kolejnym, jedenastym znakiem zodiaku i odznacza się barwną, błyskotliwą osobowością oraz nieprzeciętną lotnością umysłu. Wodniki nie lubią utartych schematów, są pomysłowe, inteligentne, a w miłości bardzo uczuciowe i oddane. Zdecydowanie wolą patrzeć w przyszłość niż skupiać się na przeszłości.

Ostatnim już, dwunastym znakiem zodiaku są Ryby (20.02-20.03). Mają spokojną, delikatną i ciepłą naturę, dlatego lubią pomagać ludziom. Zazwyczaj są łagodne, pogodne i towarzyskie. Koncertują się na uczuciach i doceniają wartości rodzinne, chociaż czasem potrafią poświęcić się im bez reszty, co niekoniecznie może być dla nich dobre.